do kasy suma: 0,00 zł
  • +48 792 814 338
  • kontakt@espozywczak.pl
wyszukiwarka zaawansowana
Reklamacje i zwroty

VI. Reklamacje

 

1. Umowa sprzedaży zawierana jest między klientem, a Zakład Handlowo-Usługowy Tadex Tadeusz Koniak w momencie dokonania przez klienta płatności za zamówiony towar, a w przypadku płatności przy odbiorze w momencie potwierdzenia złożenia zamówienia. Potwierdzeniem zawarcia umowy jest mail od espożywczak.pl potwierdzający przyjęcie zamówienia do realizacji. Jeżeli klient nie zakwestionuje potwierdzenia, umowa zostaje zawarta.

2. Prosimy o zwrócenie uwagi na stan paczki przy jej odbiorze. Prosimy o sprawdzenie, czy przesyłka nie jest w jakikolwiek sposób uszkodzona np. mechanicznie lub czy zabezpieczenie nie nosi śladów ingerencji (czy taśma nie jest naruszona) itp. Jeżeli są jakiekolwiek uszkodzenia, należy w obecności listonosza lub kuriera otworzyć paczkę i sprawdzić, czy towar zamówiony przez Państwa nie został uszkodzony w czasie transportu. Jeśli produkty okażą się uszkodzone, wylane, pogniecione itp., prosimy o spisanie w obecności doręczyciela protokołu reklamacyjnego.

3. Zapisy z pkt VI regulaminu sklepu mają zastosowanie tylko na terenie państw na terytorium UE.

4. Reklamacje należy przesyłać mailowo na adres: kontakt@espozywczak.pl

5. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie 14 dni od daty zgłoszenia. O wyniku reklamacji klient będzie informowany drogą elektroniczną lub telefonicznie. Przesłanie reklamowanego produktu odbywa się na koszt Klienta, a po uznaniu reklamacji przez gwaranta koszty przesyłki przechodzą na gwaranta pod warunkiem korzystania przy przesyłce zwrotnej z usług Poczty Polskiej przesyłka polecona.

6. Nieuzasadniona odmowa przyjęcia zamówienia przez klienta, traktowana jest jako naruszenie zasad regulaminu.

7. Niekompletność zamówienia nie może być powodem odmowy przyjęcia zamówienia.

 

VII. Prawo odstąpienia od umowy

 

1. Klient ma prawo, bez podania przyczyny, odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od daty odbioru przesyłki, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 30 maja 2014r. o ochronie praw konsumenta.

2. Odstąpienie od umowy dla swojej ważności wymaga złożenia przez Klienta oświadczenia na piśmie, wysłanego w terminie wskazanym w ust. 1 powyżej, na następujący adres: ZHU TADEX, ul. Kościuszki 13, 59-400 Jawor lub na adres e-mail: kontakt@espozywczak.pl. Klient zobowiązany jest zwrócić towar, od którego zakupu odstąpił niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. W przypadku odstąpienia od umowy Klient ponosi koszt dostarczenia zwracanego towaru.

 

Wzór formularza odstąpienia od umowy:

 

Zakład Handlowo-Usługowy

TADEX Tadeusz Koniak

ul. Kościuszki 13P

59-400 Jawor

NIP: 695-000-65-23

 

Niniejszym informuję, o moim odstąpieniu od umowy dotyczącym następujących rzeczy:

......................................................................................................................................

 

Data zawarcia umowy (złożenia zamówienia): .........................

Data otrzymania towaru: .........................

 

Imię i nazwisko: ......................

Adres: ...................................

Nr zamówienia: .......................

 

Data i podpis (wyłącznie jeśli formularz jest przesyłany w formie papierowej): ..........................

 

 

3. W przypadku odstąpienia od umowy Sklep zwróci Klientowi kwotę ustaloną w oparciu o obowiązujące przepisy niezwłocznie, nie później niż w ciągu 14 dni roboczych przelewem na wskazany przez Klienta rachunek bankowy bądź przekazem pocztowym na wskazany przez niego adres.

4. Prawo odstąpienia od umowy, o którym mowa nie ma zastosowania do zakupów dokonanych przez podmioty prowadzące działalność gospodarczą w ramach i na potrzeby tej działalności. W stosunku do tych podmiotów strony stosują obowiązujące przepisy prawa, w szczególności Kodeksu Cywilnego.

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl